Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Lenovo për DisplayPort

Kodi i produktit:
105777
Dizajnuar për:
Monitor
EAN:
886605519808
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja Lenovo ofron konektimin e LCD TV me karta grafike, apo BluRay player përmes kabllos DisplayPort 1.2. Kablloja përkrahë rezolucionin prej 4000 x 2000 px. Mundëson edhe transferimin e të dhënave prej 21.6 Gb / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor
EAN:
886605519808
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
0A36537
Lansuar:
29 Mars 2012
Lidhësit:
DisplayPort
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo Lenovo për DisplayPort edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE