Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI A, 2 m

Kodi i produktit:
62201
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse HDMI (High-Definition Multi-media Interface) shfrytëzohet për lidhjen TV-së LCD me kartelën grafike ose një qendre multimediale me portin HDMI. Përdorimi HDMI-së e bën me të lehtë menaxhimin e kabllos sepse pajisjet me mundësi lidhje HDMI mbështesin kualitetin HD të zërit dhe videos. Fonogrami mbështet deri në tetë kanale digjitale të zërit. Kablloja është e mbështjellur me mbrojtje HDCP. Kablloja është verzion standard 1.3 HDMI i cili mundëson arritje maksimale të shkallës së bitëve dhe rezolucionit. Mbështet kualitetin e plotë HD deri në 1080p.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003852
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220003852
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3b

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE