Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse Lenovo mini-HDMI - VGA, 20 cm

Kodi i produktit:
201831
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8884408589136
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse HDMI e llojit male ofron lidhjen e Thinkpad me port VGA të llojit female. Gjithashtu mundëson lidhjen e laptopave dhe PC me monitorë të ndryshëm. Gjatësia e saj është 20 cm. Ngjyra: e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8884408589136
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,2
Kodi i prodhuesit:
4X90F33442
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lidhësit:
D-Sub (VGA), mini HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Mini HDMI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër)
Prodhuesi:
Lenovo

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Lenovo mini-HDMI - VGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE