Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 10 m, e artë

Kodi i produktit:
177079
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse PremiumCord HDMI përdoret për konektimin e dy pajisieve audio ose video me një televizor ose kompjuter personal, duke shfrytëzuar ndërfaqe moderne HDMI. Përfshin pamje luksoze me konektorë të metaltë në ngjyrë ari dhe garanton rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve mekanike. Kjo kabllo është njohur më herët si HDMI 1.4. Ajo ofron Ethernet të integruar me shpejtësi të lartë, kurse bartja e të dhënave bëhet në shpejtësi prej 10.2 GB/s. Rezolucioni i ofruar është 4096 x 2160 pix ndërsa gjatësia e kabllos është 10 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013240
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
10
Kodi i prodhuesit:
Kphdmet10
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë, ari
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 10 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE