Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 3 m

Kodi i produktit:
122298
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 
Ju kurseni : 0.98   (15%)
5.52 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo gjen përdorim në pajisjet audio/video si televizori ose kompjuteri personal, duke përdorur HDMI moderne. Produkti në fjalë është njohur më herët si HDMI 1.4. Mundëson transferimin digjital të fotografive dhe audio materialeve, duke u mbështetur në parimin HDCP - mbrojtjen digjitale të përmbajtjes. Për më shumë, ka gjatësi prej 3 m dhe garanton për mbrojtje të kabllos nga dëmtimet. Transferimi i të dhënave bëhet në shpejtësi prej 10.2 Gb/s. Konektorët janë të praruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011499
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kphdmeb3
Lansuar:
1 Shkurt 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4
Vendi i origjinës:
Germany

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 3 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE