Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord Kabel HDMI A

Kodi i produktit:
193519
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord vjen me një pajisje kualitative në formën e një kablloje lidhëse. Kablloja është përdorur për të lidhur dy pajisje audio / video të tilla si TV apo kompjuter personal duke përdorur HDMI. Kablloja është e mbrojtur dhe ka dy lidhje të kthyeshme dhe mund të transmetojë audio digjitale dhe video. Kablloja 1-metër ofron mburojë me cilësi të lartë dhe mbështet standardin FullHD, d.m.th. deri në 1080p. si dhe transferimit të të dhënave me shpejtësi 10.2 GB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220012281
Fundi i kabllos:
E rrotullueshme
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
Kphdmo1
Lansuar:
12 Korrik 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3b

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord Kabel HDMI A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE