Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo lidhëse Wirez HDMI v1.4 - 3 m, e zezë

Kodi i produktit:
199127
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Prodhuesi:
Connect IT
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo lidhëse CONNECT IT Wirez HGMI verzioni 1.4 me lidhës të artë, përdorim special dhe gjatësi prej 3 metrave, janë ideale për tu lidhur me TV apo projektor nëpërmjet kompjuterit, laptopit, televizionit Apple, Blueray player, DVD player, televizionit kabllor digjital. Kjo kabllo ofron mbështetje për transmetimin e imazheve 3D me rezolucion Full HD prej 1080p (1900 x 1080). Maksimumi i rezolucionit që mund të aplikohet është 4096 x 2160 (pa 3D). Këta lidhës janë të praruar në ar 24K dhe ka kabllo të kualitetit të lartë tre shtresore. Ka një kanal special për Ethernet. Gjatësia e kabllos është 3 metra dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8595610611378
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
CI-1017
Lansuar:
20 Shtator 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo lidhëse Wirez HDMI v1.4 - 3 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE