Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo MAX MDP1150B, DisplayPort - DisplayPort 1.2, 1.5m, e zezë

Kodi i produktit:
221667
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532735
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX është markë e produkteve dhe aksesorëve të llojeve të ndryshme, të cilat do ju duhen shumë në jetën e përditshme. Nga gama e gjerë e MAX, mund të zgjidhni karikues, mbajtëse të televizorit dhe aksesorë të tjerë. Këtë herë sjellë një kabllo me lidhës DisplayPort 1.2 (M / M), për lidhjen e pajisjeve të ndryshme audio / video. Kjo kabllo mbështet 4K x 2K me 60 Hz, 3840 x 2160 me 60 Hz, 2560 x 1660, 1080p dhe 18 Gbps. Kablloja mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP dhe DPCP. Gjatësia e saj është 1.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532735
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi i prodhuesit:
1053273
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
2K, 4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Kabllo MAX MDP1150B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE