Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo MAX MDP1150B DisplayPort - DisplayPort 1.2 1,5m, zezë

Kodi i produktit:
221667
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532735
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MAX është markë e produkteve dhe aksesorëve të llojeve të ndryshme, të cilat do ju duhen shumë në jetën e përditshme. Nga menyja MAX, mund të zgjidhni, karikues telefonit, mbajtës të televizorit dhe pajisje të tjera. Këtë herë sjellë kabllo të llojit DisplayPort 1.2 me lidhje M / M, për lidhjen e pajisjeve të ndryshme audio / video. Kjo kabllo mbështet 4Kx2K me 60Hz, 3840x2160 me 60Hz, 2560x1660, 1080p dhe 18Gbps. Kablli mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP dhe DPCP. Gjatësia e saj është 1.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532735
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi i prodhuesit:
1053273
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
2K, 4K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
DisplayPort 1.2

Bashkangjitja Kabllo MAX MDP1150B DisplayPort - DisplayPort 1.2 1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE