Kabllo MAX MHC1200B HDMI - HDMI 1.4 2m, zezë

Kodi i produktit:
221665
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532711
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Versioni kabllor HDMI 1.4 (High Speed + Ethernet) për lidhjen e pajisjeve audio / video. Ai mund të transmetojë video digjitale dhe audio (ARC), mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes HDCP dhe ka të integruar transmetimin Ethernet me shpejtësi të lartë. Kablli mbështet standardin 4K (deri në 4096 x 2160 piksele), transferimin e të dhënave deri në 10.2 Gbps. Të dy lidhësit janë të veshura me ar, kështu që nuk ka humbje të lidhjes. Gjatësia e kabllit është 2m, lidhësit janë 2x HDMI A (M).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
2000010532711
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1053271
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, ARC, Ethernet
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo MAX MHC1200B HDMI - HDMI 1.4 2m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE