Kabllo MAX MHC2200B, HDMI - HDMI 1.4, 2m, e zezë

Kodi i produktit:
221666
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
55454545454
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo 2x HDMI A me version 1.4 (shpejtësi + ethernet) është e dizajnuar për lidhjen e pajisjeve audio/video. Mund të transmetoj video dhe audio digjitale, të kthej kanalin e audio-s (ARC), mbështet mbrojtjen e përmbajtjes HDCP, 4K standard (deri në 4096 x 2160 pikselë), transferim të të dhënave deri në 10,2 Gbps. Të dy konektorët janë të praruar në ari. Gjatësia e kabllos është 2m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
55454545454
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
1053272
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, ARC, Ethernet
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo MAX MHC2200B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE