Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo MAX MHC4301B HDMI, 3m

Kodi i produktit:
238257
Dizajnuar për:
Monitor, PC
EAN:
8594173121225
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3+

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja HDMI mbështet rezolucionin 4Kx2K @ 60Hz, 3840x2160 @ 60Hz dhe rezolucionet më të ulta. Transmeton të dhënave me një shpejtësi deri në 18 Gbps. Të dy kokat MAX janë të veshura me ar dhe kanë një shtresë të qëndrueshme, duke e bërë kabllon ideale për një lidhje të fortë. Gjatësia e kabllos është 3m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC
EAN:
8594173121225
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3+
Kodi i prodhuesit:
1121272
Lansuar:
16. 6. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
4K, HDCP
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
MAX
Verzioni:
HDMI 2.0b

Bashkangjitja Kabllo MAX MHC4301B HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE