Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord, DisplayPort-DVI, 1m

Kodi i produktit:
161163
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220012335
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord vie me një aksesorë kualitativ në formë të kabllos reduktuese. Kablloja ështe e përdorur për të lidhur burimet e sinjalit DisplayPort (Notebook, PC) në një ekran me hyrje DVI (monitor, TV). Kablloja ka një gjatësi prej 1 m dhe përfundon në njërën anë me DisplayPort dhe në anën tjetër me DVI. Ka një shpejtësi prej 2.7Gb/s në DisplayPort dhe një shpejtësi prej 1.65Gb/s në DVI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220012335
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
Kportadk02-01
Lansuar:
10 Tetor 2014
Lidhësit:
DisplayPort, DVI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DVI (mashkull)
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE