Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord DVI-D 2 m

Kodi i produktit:
62215
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000233
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja në fjalë mundëson konektimin digjital DVI të paneleve LCD për kompjuterë. DVI-D standarde mundëson transmetimin e sinjaleve digjitale. Produkti në fjalë nuk mund të kombinohet me reduktimet DVI dhe VGA. Kjo kabllo përfshin lidhje të dyfishtë si dhe mundëson operimin në rezolucion prej 2560 x 1600 pix pa gërshetim. Gjatësia totale e kabllos është 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000233
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220000233
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
DVI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DVI (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DVI (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord DVI-D 2 m edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE