Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet, 15m

Kodi i produktit:
230037
Dizajnuar për:
DVD, Monitor, TV
EAN:
8592220017149
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo HDMI me kualitet të lartë që shërben për të lidhur dy pajisje audio-vizuale që mbështesin ndërfaqen HDMI 2.0, siç janë riprodhuesi HD-DVD / BluRay dhe LCD / Plasma TV. Për shkak se është e mbrojtur, ajo ofron stabilitet të shkëlqyeshëm të transferimit të të dhënave dhe mbështet mbrojtjen digjitale të përmbajtjes së HDCP. Gjithashtu përfshin një kanal për transmetim Ethernet me shpejtësi të lartë. Gjithashtu mund të përdoret për rrjetet kompjuterike të përputhshme. Kabllo mbështet një rezolucion maksimal prej 4K x 2K @ 60Hz. Norma maksimale e bit-ëve është 18 Gbps. Kabllo përfundon me dy lidhës HDMI 2.0 (M-M), të dy të praruar në ar, për një transferim më të mirë të skedarëve të të dhënave. Gjatësia e kabllos është 15 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
DVD, Monitor, TV
EAN:
8592220017149
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
Kphdm2-15
Lansuar:
6. 2. 2018
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Ethernet
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI 2.0 High Speed + Ethernet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE