Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI, 90°, 3 m

Kodi i produktit:
117965
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011420
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo lidhëse nga PremiumCord shërben për lidhjen e dy pajisjeve audio/video, si p.sh. një televizori dhe një kompjuteri të cilët përdorin interface-in modern HDMI. Kjo kabllo HDMI High Speed me Ethernet shërben për transferimin e pamjeve dhe zërit, si dhe është e pajisur me mbrojtjen HDCP të të dhënave digjitale. Ajo ka të integruar një kabllo të shpejtë për transmetim me Ethernet. Kablloja përkrah standardin Full HD deri në 1080p, si dhe ka shpejtësi të transferimit deri në 10.2Gbps. Njëri nga lidhësit është i lakuar në 90°, duke mundësuar kështu lidhjen edhe me vende të vështira për t'u arritur, si p.sh. me lidhësit prapa televizorit. Gjatësia e kabllos është 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011420
Fundi i kabllos:
Drejtë, lakuar
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Lansuar:
31 Tetor 2012
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE