Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI AM / M, 5 m

Kodi i produktit:
62203
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo lidhëse nga PremiumCord mund t'iu shërbejë p.sh. për lidhjen e televizorëve LCD me kartelat grafike apo qendrat e multimedias me interface HDMI. Ky interface përkrah video të kualitetit HD, si dhe mundëson transmetimin video dhe audio në të njëjtën kohë. Kablloja është e pajisur edhe me HDCP. Kjo kabllo e versionit standard HDMI 1.3 përkrah rezolucionFull HD deri në 1080p. Ajo ka gjatësi prej 5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003876
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
5
Kodi i prodhuesit:
8592220003876
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3b

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI AM / M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE