Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI micro D, 1.8 m

Kodi i produktit:
84777
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220007881
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord iu sjell kabllon HDMI dhe HDCP, si dhe ofron mundësinë e transmetimit video dhe audio. Mund të përdoret për lidhjen e BluRay dhe një televizori LCD apo Plasma, nëse janë të pajisur me lidhësit e nevojshëm. Në njërën anë, kablloja ka një lidhës HDMI të tipit A male, kurse në anën tjetër, ajo ka një lidhës micro HDMI të tipit D male. Ajo është e mbrojtur nga një mbështjellës kualitativ, si dhe përkrah rezolucion deri në 1920 x 1080 px. Gjatësia e saj është 1.8 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220007881
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,8
Kodi i prodhuesit:
8592220007881
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI, micro HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
Ethernet, Full HD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Micro HDMI (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI micro D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE