Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI mini C, 2 m

Kodi i produktit:
66159
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
Mini HDMI (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 
Ju kurseni : 0.99   (18%)
4.51 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo nga PremiumCord iu shërben për lidhjen e pajisjeve të ndryshme, si p.sh. televizorëve LCD me kartelat grafike apo qendrat e multimedias me interface HDMI. Ky interface përkrah video të kualitetit HD, si dhe mundëson transmetimin video dhe audio në të njëjtën kohë. Kablloja është e pajisur me mbrojtjen HDCP të të dhënave digjitale. Përkrah rezolucion deri në 1920 x 1080 p, ose formate më të ulëta prej 1080i, 720p, 720i. Ajo ka nga një lidhës HDMI të tipit A në njërën anë, dhe një lidhës mini HDMI të tipit C në anën tjetër. Shpejtësia maksimale e transferimit është 4.95Gbps, dhe ka gjatësi prej 2 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220003241
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220003241
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI, mini HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Mini HDMI (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.3
Vendi i origjinës:
Czechia

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI A - HDMI mini C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE