Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo PremiumCord HDMI M / F

Kodi i produktit:
76508
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4016032266358
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006129

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatësi PremiumCord HDMI M / F është në gjendje të lidhë gjeneratën e re të MacBook, MacBook Pro, ose MacBook Air të cilët janë të pajisur me portin MiniDisplay, me televizor LCD. Reduktimi i ndërlidhjes nga porti MiniDisplay në HDMI përmban konverterë 12bit për kanal. Së bashku me video nëpër kabllo mund të dërgohen edhe audio të kompresuara apo të pakompresuara. Gjatësia është 15 cm dhe ka mburojë të dyfishtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
40160322663588592220006129
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220006129
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
HDMI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI M / F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE