Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord HDMI M/M, 15 metra

Kodi i produktit:
100574
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja lidhëse HDMI me Ethernet dhe përforcues të integruar është dizajnuar për video dhe audio digjitale. Këtë kabllo mund ta përdorni për të transmetuar video të kualitetit të lartë, ndërsa kablloja e transmeton njëkohësisht edhe videon edhe zërin. Kablloja ka një gjatësi prej 15 m ndërsa shërben për lidhjen e pajisjeve në distanca të gjata.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220010355
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
15
Kodi i prodhuesit:
KPHDMER15
Lansuar:
2 Dhjetor 2011
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord HDMI M/M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE