Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord për HDMI

Kodi i produktit:
136078
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Prodhuesi:
PremiumCord
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord është e njohur për prodhimin e kabllove me cilësi të lartë dhe pajisjeve të tjera. Mund të përdoret për t'u lidhur me Blu-ray, TV LCD ose Plazma nëse ata kanë lidhëset e nevojshme. Në njërën anë të kabllos është një lidhës klasik HDMI kurse në anën tjetër është lidhësi HDMI me pin 19. Kablloja është e mbrojtur mjaftueshëm dhe ka gjatësi prej 2m. Kjo kabllo është e dizajnuar për monitorë, kompjuterë dhe televiziorë dhe gjithashtu përkrah fromatet 3D, 4K, ARC, Ethernet dhe FullHD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220011840
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220011840
Lansuar:
14 Shtator 2013
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 1.4

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord për HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE