Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord

Kodi i produktit:
89982
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4040849528590
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kabllo kualitative me konektorë DisplayPort (hyrje 20pin-M) dhe DisplayPort mini (hyrje 20pin-M), i përshtatshëm për lidhjen e 2 pajisjeve audio dhe video nëpërmjet Display Port 10.8 Gb/s. Përkrahë teknologjinë HDCP dhe DPCP. Gjatësia 2 m. Ky produkt ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4040849528590
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
Kport2-02
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
DisplayPort, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE