Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo reduktuese Ednet MDP - HDMI, 15 cm, e argjendtë

Kodi i produktit:
196015
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4054007845078
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja reduktuese përdoret për të shndërruar portet e vogla për lidhje me ekranin në skaje në terminale HDMI. Kjo kabllo është ideale për të lidhur MacBook-at dhe Mac-at me monitorët që kanë porte HDMI. Lidhësit e praruar me ar sigurojnë transfer superior të sinjalit dhe mbron nga oksidimi. Kablloja ka port standard për ekran PortDisplay 1.1a. Ka gjatësi 15 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
4054007845078
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0,15
Kodi i prodhuesit:
84507
Lansuar:
2 Gusht 2016
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
HDMI, mini DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
Mini DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
Ednet
Verzioni:
DisplayPort 1.1a

Bashkangjitja Kabllo reduktuese Ednet MDP - HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE