Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo transmetuese PremiumCord SVGA, 14p, 12 m

Kodi i produktit:
62353
Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000165
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja PremiumCord ka një gjatësi prej 2 m dhe është e përshtatshme për lidhjen e pajisjes qoftë ajo telefon të mençur, kompjuter apo laptop, me një monitor, projektor ose ekran LCD madje edhe për distanca të gjata pa humbje të konsiderueshme të cilësisë së imazhit. Kablloja me 8 mm trashësi është në të dyja anët e pajisur me magnet ferrit dhe lidhje 14-pin. Kjo kabllo është mjaft cilësore, nuk dëmton në asnjë rast pajisjen tuaj dhe transmeton imazh të qartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, PC, TV
EAN:
8592220000165
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
2
Kodi i prodhuesit:
8592220000165
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
D-Sub (VGA)
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Kabllo transmetuese PremiumCord SVGA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE