Konvertues PremiumCord USB 3.1 Type-C në DisplayPort

Kodi i produktit:
249786
Dizajnuar për:
Celularë, Monitor, Laptop, PC, TV, Tablet
EAN:
8592220017897
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ku31dp05

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Monitor, Laptop, PC, TV, Tablet
EAN:
8592220017897
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ku31dp05
Lansuar:
27. 11. 2018
Lidhësit:
DisplayPort, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
2K, 4K, FullHD
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
DisplayPort 1.2, USB 3.1 (až 10Gbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE