Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Përshtatës Apple USB AV në C, VGA

Kodi i produktit:
189638
Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8884620750390
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MJ1L2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 16.42 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Apple USB AV në C, është përshtatës që shërben për të lidhur MacBook-un tuaj me ekrane dhe monitorë përmes kabllos VGA. Transmetimi i videove dhe filmave bëhet në një rezolucion të lartë HD prej 1080 pix. Përmes këtij përshtatësi ju mund të lidhni edhe pajisje të tjera si Flash Drive, Kamera, ose kabllo USB me qëllim për ta karikuar iPhone-in, iPad-in ose iPod-in tuaj. Përshtatësi mund të lidhë pajisje që kanë port USB-A me ato që kanë port USB-C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, monitor, laptop, PC, TV, tablet
EAN:
8884620750390
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MJ1L2ZM/A
Lansuar:
21 Prill 2016
Lidhësit:
D-Sub (VGA), USB 2.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
USB C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër), USB A (femër), USB C (femër)
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Përshtatës Apple USB AV në C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE