Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pershtatës PremiumCord DVI-I

Kodi i produktit:
76507
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220005030
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220005030

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshtatës kualitativ për audio dhe video lidhje dhe hyrje DVI. Transmision i sinjaleve komplet digjital pa humbje kualiteti. Reduktim në ndërfaqe për DVI-I (24 + 5), shërben për të lidhur dy kabllo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220005030
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8592220005030
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
DVI
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
DVI (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DVI (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Pershtatës PremiumCord DVI-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE