Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës PremiumCord USB 3.0 për HDMI me audio

Kodi i produktit:
117056
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220011376
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khcon-08

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përshtatëse ka një lidhës hyrës USB 3.0 dhe një lidhës dalës HDMI. Përmes këtij lidhësi ju mund ta konektoni çdo monitor ose televizor. Në këtë mënyrë ju mund ta zgjeroni kompjuterin tuaj deri në 6 monitor. Lidhësi HDMI mbështetë rezolucionin FullHD prej 1920 x 1080, e cila në të njëjtën kohë transmeton zë dhe imazhe. Ngjyra e këtij modeli elegant është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220011376
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Khcon-08
Lansuar:
20 Tetor 2012
Lidhësit:
HDMI, USB 3.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
USB-A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps)

Bashkangjitja Përshtatës PremiumCord USB 3.0 për HDMI me audio edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE