Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Porte shtesë Pelitt Extension Station P-520, 5x USB, 2x socket, bardh'

Kodi i produktit:
231863
Dizajnuar për:
Celular, monitor, PC, tablet
EAN:
8595651900226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.4
Kodi i prodhuesit:
PELP520WHI_e

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Stacioni i zgjerimit ofron deri në dy pajisje në bazat standarde dhe pesë porte të tjera USB, të cilat janë të përshtatshme për të ngarkuar telefona, tableta dhe pajisje të tjera USB. Në rast se keni vetëm një prizë, me Pelitt, ju do të keni dy priza dhe pesë porte USB për të lidhur pajisje ose për t'i karikuar ato. Është e përshtatshme për përdorim shtëpiak dhe në zyrë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, monitor, PC, tablet
EAN:
8595651900226
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.4
Kodi i prodhuesit:
PELP520WHI_e
Lansuar:
9. 3. 2018
Lidhësit:
Lloji i kabllos së energjsë 2x E, 5x USB 2.0
Lloji i kabllos:
Për energji, vazhduese
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Pelitt

Bashkangjitja Porte shtesë Pelitt Extension Station P-520 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE