Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Hub PremiumCord USB 3.1 Type-C në VGA + 3x USB 3.0

Kodi i produktit:
249787
Dizajnuar për:
Celularë, Monitor, Laptop, PC, TV, Tablet
EAN:
8592220017590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2
Kodi:
Ku31vga05

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktiviteti i punës tuaj rritet 1000% me këtë pajisje. Ofron lidhje Full HD me telefonë, monitorë, laptopë, kompjuterë, tabletë dhe TV. Ka 5 konektorë dhe përbëhet nga alumini i cilësisë së lartë. Gjatësia e kabllos është 0.2 m. Ka ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, Monitor, Laptop, PC, TV, Tablet
EAN:
8592220017590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
0.2
Kodi:
Ku31vga05
Lansuar:
27. 11. 2018
Lidhësit:
D-Sub (VGA), USB 3.0, USB-C
Lloji i kabllos:
Reduktues
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
D-Sub (VGA) (femër), USB A (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
USB 3.0 (deri në 5Gbps), USB 3.1 (deri në 10Gbps)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE