Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zgjerues PremiumCord HDBaseT HDMI, 70 m

Kodi i produktit:
176493
Dizajnuar për:
Monitor, laptop
EAN:
8592220013417
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse keni nevojë të transferoni sinjale video dhe audio, ju mund ta bëni këtë me zgjeruesin HDMI, i cili mundëson transferim në distanca më të largëta. Ky model i zgjeruesit mund të lidhë dy pajisje në distancë prej 70 m përmes një kablloje të rrjetit. Ai transmeton njëkohësisht sinjalet audio, video dhe sinjalet kontrolluese IR. Zgjeruesi përdor një HDBaseT dhe është i përputhshëm me të gjitha pajisjet HDBaseT. Mund të transmetojë 4K x 2K dhe 1080p. Pakoja përfshin një transmetues, një marrës, një kabllo IR dhe dy adapterë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop
EAN:
8592220013417
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria:
7
Kodi i prodhuesit:
Khext70
Lansuar:
18 Gusht 2015
Lidhësit:
HDMI, RJ-45
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Zgjerues PremiumCord HDBaseT HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE