Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Zgjerues PremiumCord HDMI LAN over IP, 120 m

Kodi i produktit:
176492
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013400
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PremiumCord ofron produkte të kualitetit të lartë. Andaj nëse ju duhet të transmetoni sinjale me audio jack zHDMI në distanca më të largëta, atëherë ky zgjerues klasik nga PremiumCord është zgjidhja e përkryer për ju. Ky zgjerues arrin të lidhë dy pajisje në distancë deri në 120 m. Kjo kabllo lejon lidhjen e një transmetuesi të vetëm me disa marrës përmes rrjetit LAN. Përkrah rezolucion nga 480i deri në 1080p. Shpejtësia maksimale e transferimit arrin 10.2Gb/s. Pakoja përfshin një transmetues, një marrës dhe një adapter 2x.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC
EAN:
8592220013400
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria:
7
Kodi i prodhuesit:
Khext120
Lansuar:
18 Gusht 2015
Lidhësit:
HDMI, RJ-45
Lloji i kabllos:
Zgjatëse, reduktuese
Mbështet:
FullHD
Nga konektori:
HDMI A (femër)
Për lidhës:
RJ-45 (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Bashkangjitja Zgjerues PremiumCord HDMI LAN over IP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE