Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtëse për dy ekrana STELL SOS 2020

Kodi i produktit:
229151
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
32
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8590669232468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
225.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për përdoruesit më sfidues, të cilët nuk janë të mjaftueshëm për të punuar vetëm me një monitor, janë në dispozicion mbajtëset Stell SOS 2020 SOS 2030 që mundësojnë të lidhni dy ose tre monitorë. Instalimi i mbajtëses bëhet thjesht duke e lidhur atë në skajin e tavolinës ose në hapjen e hapësirës së punës. Përveç kësaj, këto modele kanë porte USB 3.0, audio dhe mikrofon, të cilat vendosen në bazë. Pra, mbajtësesja mbështet transferimin e të dhënave, dhe gjithashtu mund të ngarkoni telefonin tuaj celular përmes saj, të lidhni kufje ose një mikrofon, të gjitha brenda mundësive të lehta. Duke vendosur monitorë në këtë mbajtëse, ju merrni një mjedis pune më të rehatshëm. Mbajtësi i gazit është bërë nga materialet më të mira dhe, në kombinim me pistonin, garanton qëndrueshmëri të lartë dhe ergonomi unike. Kjo është një mbajtëse e përshtatshme për dy monitorë me diagonale 13" deri në 32". Pistoni i saj me gaz ju lejon të arrini çdo pozicion (anim prej 45 °, rrotullim 90 ° dhe 360 °). Materiali i saj është bërë prej çeliku dhe alumini, me ngjyrë argjendi. Kapaciteti maksimal i ngarkesës së saj është 2x 9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
32
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8590669232468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
9
Kodi:
35050142
Lansuar:
22. 1. 2018
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:
VESA [mm x mm]:
100 x 100

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE