Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Thomson WAB846 TV dhe monitor 10"-46"

Kodi i produktit:
256288
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
48
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
19
E rrotullueshme:
EAN:
4047443205353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi Thomson éshtë dizejnuar për mbajtjen e TV LCD/ LEDv me diagonale 10 "- 46" (25 - 117 cm). Pajisje shtesë të furnizuara përfshijnë pjesë për montimin e mbajtësit të televizorit dhe murit. Kur vendosni mbajtësin, përdorni manualin e udhëzimeve që përmban të gjithë informacionin e nevojshëm, duke përfshirë udhëzimet e sigurisë. Mbajtësi vjen me material metali me ngjyrë të zezë dhe ngarkesa maksimale éshtë 20 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
48
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
19
E rrotullueshme:
EAN:
4047443205353
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi:
132401
Lansuar:
9. 3. 2019
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Thomson
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE