Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës CONNECT IT A5BK për televizorë LED/Plasma 13-42''

Kodi i produktit:
199134
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Lartësia [mm]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Trashësia [mm]:
103
Rrotullimi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mbajtës mund të vendoset në çdo dhomë. Avantazhi që ky mbajtës ka është se posa të instalohet në mur nuk është fort i dukshëm> derisa ti bashkëngjitet edhe televizori. Connect IT A5BK është mbajtës universal me një levë të dyfishtë, i dizajnuar për të mbajtur televizorët me diagonale prej 13 deri 42'' dhe me një kapacitet të mbajtjes prej 20 kg. Distanca minimale prej murit deri tek televizori arrin prej 50 deri 375 mm. Mbajtësi përkrahë edhe dimensionet VESA 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100 dhe 200 x 200. Mbajtësin mund ta rrotulloni prej 90 deri 15 shkallë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
42
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
13
E rrotullueshme:
EAN:
8595610608996
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
230
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
20
Kodi i prodhuesit:
CI-784
Lansuar:
20 Shtator 2016
Largësia maksimale prej murit [cm]:
9,7
Lartësia [mm]:
230
Lëvizshme:
Lloji i mbajtësit:
Për mur
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Pesha [kg]:
1,2
Prodhuesi:
Connect IT
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
103
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE