Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbajtës CONNECT IT TV1 për monitorë 37-70''

Kodi i produktit:
197373
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
37
EAN:
8595610605322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

507.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Connect IT TV1 është mbajtës për televizorë LCD që iu lejon ta vendosni televizorin tuaj kudo në shtëpi. Ky mbajtës është i pajisur me rrota dhe frena mekanike që i dhurojnë stabilitet të lartë. Kjo nënkupton që është shumë e lehtë për juve ta vendosni mbajtësin kudo që keni nevojë. Ky mbajtës mund të përdoret për monitorë me diagonale prej 37-70''. Lartësia e mbajtësit arrin deri 172 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
70
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
37
EAN:
8595610605322
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kapaciteti maksimal [kg]:
65
Kodi i prodhuesit:
CI-527
Lansuar:
26 Gusht 2016
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Pesha [kg]:
23
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
VESA [mm x mm]:
600 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE