Mbajtës STELL SHO 3300 për Monitor SLIM 30-60'', i zi

Kodi i produktit:
193388
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
60
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
30
EAN:
8590669185887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
433

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi STELL SHO 3300 ofron mbajtjen e monitorve SLIM me madhësi ekrani prej 30-60". Ky mbajtës ofron rrotullimin e menjëhershëm në 12 shkallë. Pesha maksimale që ky mbajtës i reziston është 40 kg. Distanca në mes të murit dhe monitorit është 5.3 cm. Mbajtësi përkrah këto dimensione VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
60
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
30
EAN:
8590669185887
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
433
Kapaciteti maksimal [kg]:
40
Kodi i prodhuesit:
35047533
Lansuar:
28 Qershor 2016
Largësia maksimale prej murit [cm]:
5,3
Lartësia [mm]:
425
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Prodhuesi:
Stell
Trashësia [mm]:
0,53
VESA [mm x mm]:
100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE