Mbajtës STELL SHO 3600 për monitor SLIM 30-60'', i zi

Kodi i produktit:
193390
Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
60
Lartësia [mm]:
430
Trashësia [mm]:
60
Rrotullimi:
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi STELL SHO 3600 ofron mbajtjen e monitorve SLIM me madhësi ekrani prej 30-60". Ky mbajtës ofron rrotullimin e menjëhershëm në këto shkallë: 20 ° , 60 ° dhe 32 °. Pesha maksimale që ky mbajtës i reziston është 50 kg. Distanca në mes të murit dhe monitorit është prej 6 deri në 47.3 cm. Mbajtësi përkrah këto dimensione VESA: 200x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja maksimale e ekranit [inç]:
60
Diagonalja minimale e ekranit [inç]:
30
EAN:
8590669185870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
481
Kapaciteti maksimal [kg]:
50
Kodi i prodhuesit:
35047532
Lansuar:
28 Qershor 2016
Largësia maksimale prej murit [cm]:
47,3
Lartësia [mm]:
430
Lloji i mbajtësit:
Mural
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Për dorë:
Prodhuesi:
Stell
Rrotullimi:
Trashësia [mm]:
60
VESA [mm x mm]:
200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE