Shirit me drita LED, 70 cm

Kodi i produktit:
209592
EAN:
0418980131544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 70S
Lansuar:
10 Mars 2017
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 16 lloje ngjyrash, 5 nuanca të së bardhës dhe 5 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 70 cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 21 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Jetëgjatësi e këtij shiriti arrinë deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiriti bëhet përmes komandës së integruar në të.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0418980131544
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 70S
Lansuar:
10 Mars 2017
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE