Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ngjitës me drita LED, 50 cm + Telekomand

Kodi i produktit:
209584
EAN:
041898013086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50SR
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 20 lloje ngjyrash dhe 6 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 50cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 15 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Jetëgjatësi e këtij shiriti arrinë deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiriti bëhet përmes komandës e cila përfshihet në pako.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
041898013086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50SR
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE