Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shirit ngjitës me drita LED, 50 cm + Telekomand

Kodi i produktit:
209584
EAN:
041898013086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50SR
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 4.10   (21%)
15.40 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.28 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 20 lloje ngjyrash dhe 6 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 50cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 15 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Jetëgjatësi e këtij shiriti arrinë deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiriti bëhet përmes komandës e cila përfshihet në pako.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
041898013086
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50SR
Prodhuesi:
OPTY
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE