Shirit ngjitës OPTY me drita LED, RGB, 50 cm

Kodi i produktit:
209591
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50S
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiriti me drita LED është i përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 15 lloje ngjyrash, 5 nuanca të së bardhës dhe 5 nivele ndriçimi të ndryshme duke ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi. Shiriti ngjitës LED vjen me gjatësi 50cm (por që mund të shkurtohet shumë lehtë), mban 15 drita RGB LED 5050 dhe furnizohet me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Shiriti është i papërshkueshëm nga uji dhe ka jetëgjatësi deri në 30.000 orë. I gjithë komandimi i shiritit bëhet përmes komandës së integruar në të.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
080119241624
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50S
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE