Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Shiritë ngjitës me drita LED, 2 x 50 cm, Telekomandë

Kodi i produktit:
209582
EAN:
080119241600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50DTM
Prodhuesi:
OPTY

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shiritët me drita LED janë të përsosur për dekorimin e ambienteve të brendshme dhe të jashtme, duke ju mundësuar të zgjedhni deri në 16 lloje ngjyrash dhe 9 nivele ndriçimi të ndryshme për të ju përshtatur çdo hapësire dhe disponimi.

Shiritët ngjitës LED vijnë me gjatësi 50cm (në pako përfshihen dy nga 50cm), mbajnë nga 15 drita RGB LED 5050 dhe furnizohen me rrymë elektrike nga porti i USB-së në ekran, TV, kompjuter apo përmes adapterëve AC (5V). Jetëgjatësi e këtyre shiritëve arrinë deri në 30.000 orë dhe i gjithë komandimi i tyre bëhet përmes komandës së përfshirë në pako.

Në pako përfshihen:

2 shiritë LED 50cm

Bateri për telekomandën

Telekomandë + pranues sinjali

Kabllon për furnizim me rrymë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
080119241600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OPTY 50DTM
Prodhuesi:
OPTY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE