Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shkumë për pastrim Meliconi C200 200 ml + leckë për pastrim

Kodi i produktit:
205781
Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8006023240104
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
621013
Lansuar:
31 Janar 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shkuma antistatike për pastrim Meliconi C200 është pastrues special për monitor apo sipërfaqe të tjera. Kjo shkumë e largon pluhurin, njollat dhe papastërtitë tjera. Ky paketim përmban 200 ml dhe bashkangjitur me të ju do të merrni shtesë edhe një leckë me mikrofirbra për pastrim. Këtë shkumë mund ta përdorni për pastrim në monitorin LCD / plasma dhe CRT të kompjuterit tuaj apo ekranin LCD të pajisjeve tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, TV
EAN:
8006023240104
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
621013
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji i pastruesve:
Solucion
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE