Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor AOC 22V2Q - LED 21.5" (54cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
247812
Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
Lloji i ekranit:
IPS
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një ekran 21.5 " dhe teknologji IPS, AOC 22V2Q ju jep një imazh të qartë. Monitori AOC 22V2Q është pa korniza, duke e bërë të lehtë për të punuar me disa monitorë të tjerë të lidhur. Dizajni pa korniza sjell gjithashtu një pamje moderne që plotësohet nga një mbajtëse e fortë metalike. Ajo është e hollë, kështu që jo vetëm që duket e mirë, por edhe kursen hapësirën tuaj. Në anën e pasme monitori ofron disa porte output, si DisplayPort 1.2 , HDMI 1.4 dhe gjithashtu një 3.5 mm jack. Ky monitor ka rezolucion 1920x1080, me raport 16: 9 dhe mbështetje për 16.7 milionë ngjyra. Ai ka shkallë rifreskimi 75Hz dhe kohë të përgjigjes 5ms.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
21,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986126328
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
561
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
22V2Q
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
17
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
25. 10. 2018
Lartësia [mm]:
487
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
2,74
Pitch [Hz]:
0,248
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
180

Bashkangjitja Monitor AOC 22V2Q - LED 21.5" (54cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE