Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor AOC 24V2Q LED, 23,8"

Kodi i produktit:
247331
Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
Lojë:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
151.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AOC është për elektronikë me cilësi të lartë me vlerë të pakrahasueshme, me një çmim shumë të arsyeshëm. Poashtu kjo komapani sjell monitorët me përformancë shumë të larte. Monitori AOCvjen me diagonale të ekranit 23.8" me rezolucion 1920 x 1080 piksela me frekuencë 75 Hz,dhe me kohë të reagimit 5 ms. Ky monitor gjen mbështetje në teknologjinë IPS, Blue, AMD FreeSYNC, Low Blue Light. Monitori për portet hyrëse ofron HDMI 1.4, DisplayPort 1.2 dhe 3.5 mm. dhe është i certifikuar nga RoHS.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
23.8
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986146333
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
537,4
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi:
24V2Q
Koha e reagimit [ms]:
5
Konsumi [W]:
18+
Kontrast [:1]:
20000000
Lansuar:
19. 10. 2018
Lartësia [mm]:
423
Lloji i ekranit:
IPS
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Pesha [kg]:
3.15
Pitch [Hz]:
0,275
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
180

Bashkangjitja Monitor AOC 24V2Q LED edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE