Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Monitor AOC AG251FG - LED 24.5" (61cm), Full HD, i zi / argjendë

Kodi i produktit:
225984
Altoparlantë:
Pitch [Hz]:
0,28
Ngjyra:
Zezë, argjend
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
485.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tejkaloni lojtarët e tjerë dhe zbuloni kombinimin perfekt të kartës grafike G-Sync dhe monitorit të lojrave. Për të mësuar saktësisht se çfarë ju duhet, vizitoni faqen e G-Sync. Monitori i gjërë AOC AG251FG është dizajnuar për përvojën më të mirë gjatë lojës. Ai ka disa parametra të shkëlqyer që pamundësojnë gjendjen latente- veqanërisht nivelin e lartë të freskimit dhe kohën e shpejtë të përgjigjes. Për pamje më të përshtatshme është prezente gjithashtu edhe teknologjia Flicker-Free. WLED 24.5 "monitor me ekran të gjerë ka një rezolucion 1920 × 1080 FHD të raportit , 16: 9, raport kontrasti 1000: 1, ndriçim 400 cd / m2 dhe kohë të shkurtër përgjigje prej 1 ms. Këndet e vëzhgimit 170/160, 7 milion ngjyra ndërsa lidhja mundesohet nga portet HDMI dhe DisplayPort..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Altoparlantë:
Diagonalja e ekranit ["]:
24,5
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986165983
Frekuencë [Hz]:
240
Fuqia dalëse e altoparlantëve [W]:
2
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
566,65
Këndi horizontal i shikimit [°]:
170
Këndi vertikal i shikimit [°]:
160
Kodi:
AG251FG
Koha e reagimit [ms]:
1
Kontrast [:1]:
50000000
Lansuar:
8. 11. 2017
Lartësia [mm]:
545,21
Lloji i ekranit:
TN
Lojë:
MHL:
Ndriçimi [cd/m2]:
400
Ngjyra:
Zezë, argjend
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
6.5
Pitch [Hz]:
0,28
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Raporti i shikimit:
16: 9
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
218,5
USB:
USB Hub:
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor AOC AG251FG - LED 24.5" (61cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE