Monitor AOC C27G1 - 27" (68cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
244706
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Pitch [Hz]:
0,311
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
274.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Monitor AOC C27G1 - 27" (68cm), Full HD, ofron 16,7 milion ngjyra, ka kënde shikimi prej 178 ° të dyja horizontalisht dhe horizontalisht. Raporti i kontrastit arrin kontrastin prej 3000: 1, 16: 9, shkëlqimi 250 cd / m2, rezolucioni 1920 × 1080. Login siguron VGA, DisplayPort dhe HDMI. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
27
DisplayPort:
Dritë të pasme LED:
EAN:
4038986186506
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë [Hz]:
144
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
612
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi vertikal i shikimit [°]:
178
Kodi i prodhuesit:
C27G1
Koha e reagimit [ms]:
1
Konsumi [W]:
23
Kontrast [:1]:
80 000 000
Lansuar:
12. 9. 2018
Lartësi e rregullueshme:
Lartësia [mm]:
535
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Pesha [kg]:
6.11
Pitch [Hz]:
0,311
Port hyrës HDMI:
Port hyrës VGA (D-Sub):
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Trashësia [mm]:
245
Varje në mur:

Bashkangjitja Monitor AOC C27G1 - 27" (68cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE