Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Monitor AOC C32G2ZE - LED 31,5"

Kodi i produktit:
304896
Diagonalja e ekranit:
31.5
Prodhuesi:
AOC
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100

Si të porosisim në Gjirafa50?

381.50 
Ju kurseni : 15.26   (4%)
366.24 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.52 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky monitor vjen me një diagonale prej 31.5" me kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080 pikselë me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Mbështet teknologjitë si IPS, Blue light reduction dhe Flicker Reduction për mbrojtje të syve. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, 3.5mm dhe HDMI.?

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
31.5
DisplayPort:
EAN:
4038986117395
Ekran i lakueshëm:
FreeSync:
Frekuencë Hz:
240
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI 2.0:
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Koha e reagimit ms:
1
Konsumi W:
45
Kontrasti dinamik 1:
80 000 000
Kontrasti statik 1:
4000
Lansuar:
26. 11. 2020
Lloji i ekranit:
VA
Lojë:
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrat e mbështetura milion:
16.7
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
100 x 100
Pesha kg:
6.8
Pitch Hz:
0,364
Port hyrës HDMI:
Prodhuesi:
AOC
Raporti i shikimit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Trashësia mm:
244,9
Varje në mur:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE